HOCHTIEF ·
·
Budynek Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie © HOCHTIEF Polska
Kompleks biurowy Proximo w Warszawie (I etap) ©Hines Polska
Muzeum II Wojny Światowej © HOCHTIEF Polska
Terminal Wrocław Strachowice © HOCHTIEF Polska
Galeria Malta w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Business Garden Warszawa © HOCHTIEF Polska
Cosmopolitan, Warszawa © HOCHTIEF Polska
Modernizacja Terminala 1 Lotnisko Chopina © HOCHTIEF Polska
Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Budowa © HOCHTIEF Polska
logoH

Jeśli
planujesz realizację inwestycji biurowej, mieszkaniowej, handlowej, rozrywkowej, edukacyjnej, hotelowej, magazynowej, przemysłowej, celu publicznego, obsługi pasażerskiej, towarowej, ekologicznej

poszukujesz partnera
do realizacji budowy
w dowolnym miejscu
w Polsce

stawiasz na jakość, terminowość, optymalne rozwiązania, bezpieczeństwo

Trafiłeś pod dobry adres -
HOCHTIEF Polska. 

HOCHTIEF Polska rozwija swoją działalność od 20 lat

Inwestycja gotowa w I kwartale 2018 roku

Tradycyjna wiecha zawisła 8 czerwca 2017 r. na budowie I etapu osiedla mieszkaniowego Riviera Park, realizowanego w rejonie ulic Krzyżówki i Płochocińskiej na warszawskiej Białołęce. Inwestorem projektu jest Marvipol Development, a generalnym wykonawcą HOCHTIEF Polska Oddział w Warszawie.

W ramach prac powstaje pięć budynków o wysokości pięciu kondygnacji. W nowoczesnej zabudowie apartamentowej znajdzie się 190 mieszkań, od jedno do czteropokojowych, o powierzchni 31-89 m kw. Każde z nich posiadać będzie balkon, te parterowe – przydomowe ogródki, oraz miejsce postojowe w hali garażowej. Oprócz tego na osiedlu powstanie sprzyjająca nawiązywaniu relacji sąsiedzkich altana oraz strefa rekreacyjno-sportowa o powierzchni ponad 2 500 m kw. Złożą się na nią: tereny zielone, ścieżki spacerowe, kort tenisowy i strefa zabaw dla dzieci. W ramach prac zostanie też zrewitalizowany przylegający do osiedla lasek – pojawią się w nim ławki i ścieżki prowadzące nad pobliski Kanał Żerański.

– Prace realizowane są zgodnie z planem. Wykonaliśmy konstrukcję żelbetową wszystkich budynków i zakończyliśmy główne roboty murowe. Trwają prace instalacyjne wszystkich branż, montaż stolarki okiennej, prace tynkarskie, prace izolacyjne na dachach. Do wykonania pozostały roboty elewacyjne, wszystkie prace wykończeniowe lokali, części wspólnych i pomieszczeń administracyjnych. Zakończenie budowy planowane jest na I kwartał 2018 roku – podsumował Przemysław Waleriański, kierownik budowy w HOCHTIEF Polska Oddział w Warszawie.