HOCHTIEF ·
·
Budynek Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie © HOCHTIEF Polska
Kompleks biurowy Proximo w Warszawie (I etap) ©Hines Polska
Muzeum II Wojny Światowej © HOCHTIEF Polska
Terminal Wrocław Strachowice © HOCHTIEF Polska
Galeria Malta w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Business Garden Warszawa © HOCHTIEF Polska
Cosmopolitan, Warszawa © HOCHTIEF Polska
Modernizacja Terminala 1 Lotnisko Chopina © HOCHTIEF Polska
Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Budowa © HOCHTIEF Polska
logoH

Jeśli
planujesz realizację inwestycji biurowej, mieszkaniowej, handlowej, rozrywkowej, edukacyjnej, hotelowej, magazynowej, przemysłowej, celu publicznego, obsługi pasażerskiej, towarowej, ekologicznej

poszukujesz partnera
do realizacji budowy
w dowolnym miejscu
w Polsce

stawiasz na jakość, terminowość, optymalne rozwiązania, bezpieczeństwo

Trafiłeś pod dobry adres -
HOCHTIEF Polska. 

HOCHTIEF Polska rozwija swoją działalność od 20 lat

W ramach projektu „Koalicja na rzecz odpowiedzialnego biznesu” Pracodawcy RP organizują konkurs Liderzy Odpowiedzialnego Biznesu 2011. Zgłoszenia można nadsyłać od 27 czerwca do 12 sierpnia br. Do udziału zapraszamy firmy z sześciu sektorów: paliwowo-energetycznego, budowlanego, teleinformatycznego, finansowego, FMCG oraz farmaceutycznego. Ważnym elementem przystąpienia do konkursu będzie zadeklarowanie, że firma prowadzi działalność biznesową w sposób odpowiedzialny i zgodny z zasadami Kodeksu. Spośród uczestników w każdej branży zostanie wyłoniony Lider Odpowiedzialnego Biznesu 2011. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas prestiżowej gali, która odbędzie się w październiku br.

Idea konkursu
Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej przyznają nagrody Lidera Odpowiedzialnego Biznesu 2011 firmom, które prowadzą działalność biznesową zgodnie z najwyższymi standardami odpowiedzialnego biznesu (ang. Corporate Responsibility, skrót CR). Celem przyznania nagród, jest wyróżnienie i nagrodzenie tych firm, które na tle branży, w której działają, wyróżniają się szczególną dbałością o przestrzeganie standardów odpowiedzialnego biznesu i jednocześnie wychodzą naprzeciw wyzwaniom branży w kontekście odpowiedzialnego biznesu.
Konkurs Liderzy Odpowiedzialnego Biznesu 2011 jest częścią projektu realizowanego przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej „Koalicja na rzecz odpowiedzialnego biznesu”, finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (Poddziałanie 2.1.2 Partnerstwo dla zwiększania adaptacyjności). Działania realizowane w ramach projektu mają na celu wsparcie przedsiębiorstw we wdrażaniu standardów odpowiedzialnego biznesu.
Patronami projektu są firmy, które w 2010 r. zawiązały „Koalicję na rzecz odpowiedzialnego biznesu”: Telekomunikacja Polska SA, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, Powszechny Zakład Ubezpieczeń, Danone, Hochtief, GlaxoSmithKline. Partnerem merytorycznym projektu jest firma PwC. Wymienione firmy patronackie nie biorą udziału w Konkursie jako uczestnicy, a ich przedstawiciele nie zasiadają w Radzie Eksperckiej oraz Kapitule. Rolą Patronów przy Konkursie jest wsparcie merytoryczne.

Nagrody
1. Uczestnicy Konkursu Liderzy Odpowiedzialnego Biznesu 2011 mogą ubiegać się o nagrody:
* Lider Odpowiedzialnego Biznesu branży teleinformatycznej;
* Lider Odpowiedzialnego Biznesu branży budowlanej;
* Lider Odpowiedzialnego Biznesu branży farmaceutycznej;
* Lider Odpowiedzialnego Biznesu branży FMCG;
* Lider Odpowiedzialnego Biznesu branży finansowej;
* Lider Odpowiedzialnego Biznesu branży paliwowo-energetycznej;
* Lider Odpowiedzialnego Biznesu kategoria otwarta.

Warunki udziału w konkursie
1. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
2. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie firmy mające zarejestrowaną działalność na terenie Polski, bez względu na wielkość.
3. Warunkiem udziału w Konkursie jest:
a) Podpisanie Deklaracji przestrzegania zasad Kodeksu Odpowiedzialnego Biznesu przez osobę upoważnioną w firmie i odesłanie w terminie.
b) Dostarczenie w terminie do 12 sierpnia 2011 r. do Organizatora kompletnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z podpisaną deklaracją prawdziwości składanych danych, poświadczenie zapoznania się z regulaminem oraz zgodą na przetwarzanie danych do celów konkursowych.

 
Więcej na www.koalicjacr.pl
W sprawie pytań prosimy o kontakt:
Katarzyna Rózicka, Ekspert ds. CSR, Pracodawcy RP
Tel.: 22 518 87 42
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.