HOCHTIEF ·
·
Budynek Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie © HOCHTIEF Polska
Kompleks biurowy Proximo w Warszawie (I etap) ©Hines Polska
Muzeum II Wojny Światowej © HOCHTIEF Polska
Terminal Wrocław Strachowice © HOCHTIEF Polska
Galeria Malta w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Business Garden Warszawa © HOCHTIEF Polska
Cosmopolitan, Warszawa © HOCHTIEF Polska
Modernizacja Terminala 1 Lotnisko Chopina © HOCHTIEF Polska
Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Budowa © HOCHTIEF Polska
logoH

Jeśli
planujesz realizację inwestycji biurowej, mieszkaniowej, handlowej, rozrywkowej, edukacyjnej, hotelowej, magazynowej, przemysłowej, celu publicznego, obsługi pasażerskiej, towarowej, ekologicznej

poszukujesz partnera
do realizacji budowy
w dowolnym miejscu
w Polsce

stawiasz na jakość, terminowość, optymalne rozwiązania, bezpieczeństwo

Trafiłeś pod dobry adres -
HOCHTIEF Polska. 

HOCHTIEF Polska rozwija swoją działalność od 20 lat

HOCHTIEF Polska rozpoczął przedsprzedaż mieszkań w ramach projektu JK 51 przy ul. Jana Kazimierza 51 w Warszawie, w dzielnicy Wola. Jest to kolejna inwestycja realizowana na rynku polskim jako usługa formart. Oznacza ona organizację całego procesu inwestycyjnego przez HOCHTIEF Polska. Projekt powstanie w dwóch etapach. Rozpoczęcie prac budowlanych przy realizacji I. etapu zaplanowano na marzec 2013 r., a jego zakończenie na II. połowę 2014 r. Promocyjna przedsprzedaż mieszkań I. etapu rozpoczęła się 25 kwietnia br.

JK 51 to kompleks dwóch budynków powstających na Woli, na obszarze Odolany. Budynek, który zostanie zrealizowany w I. etapie, będzie miał od 6 do 9 kondygnacji i pomieści ok. 165 mieszkań oraz 4 lokale usługowe. Parking zaprojektowano na jednej kondygnacji poziemnej. Obiekt o łącznej powierzchni użytkowej ok. 27 400 m kw. oferuje mieszkania od 1- do 4-pokojowych wielkości od 31 do 74 m kw. Mieszkania mają balkony lub loggie. Właściciele części mieszkań na górnych piętrach będą mogli skorzystać z obszernych tarasów na dachu, natomiast część mieszkań na parterze będzie miała dostęp do własnego ogródka.
 
Dużym atutem inwestycji JK 51 jest jej lokalizacja ok. 4,5 km od ścisłego Centrum Warszawy, 3 km od Dworca Zachodniego i ok. 15 km od lotniska Chopina, w bliskiej odległości od przystanków autobusowych i linii tramwajowych biegnących wzdłuż ul. Wolskiej i al. Prymasa Tysiąclecia. Lokalizacja JK 51 zapewnia również łatwy dostęp do sklepów (CH Fort Wola), placówek medycznych, szkół, przedszkoli i terenów zielonych.