HOCHTIEF ·
·
Budynek Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie © HOCHTIEF Polska
Kompleks biurowy Proximo w Warszawie (I etap) ©Hines Polska
Muzeum II Wojny Światowej © HOCHTIEF Polska
Terminal Wrocław Strachowice © HOCHTIEF Polska
Galeria Malta w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Business Garden Warszawa © HOCHTIEF Polska
Cosmopolitan, Warszawa © HOCHTIEF Polska
Modernizacja Terminala 1 Lotnisko Chopina © HOCHTIEF Polska
Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Budowa © HOCHTIEF Polska
logoH

Jeśli
planujesz realizację inwestycji biurowej, mieszkaniowej, handlowej, rozrywkowej, edukacyjnej, hotelowej, magazynowej, przemysłowej, celu publicznego, obsługi pasażerskiej, towarowej, ekologicznej

poszukujesz partnera
do realizacji budowy
w dowolnym miejscu
w Polsce

stawiasz na jakość, terminowość, optymalne rozwiązania, bezpieczeństwo

Trafiłeś pod dobry adres -
HOCHTIEF Polska. 

HOCHTIEF Polska rozwija swoją działalność od 20 lat

HOCHTIEF Polska Oddział w Warszawie  zakończył realizację stanu surowego II etapu osiedla mieszkaniowego na Mokotowie.
Symboliczna wiecha zawisła na budynku 20 września 2012 roku. Uroczystość zakończyła realizację stanu surowego II etapu osiedla w 11 miesięcy po rozpoczęciu jego realizacji. W ramach inwestycji przy ul. Kłobuckiej na warszawskim Mokotowie powstaje nowoczesny budynek mieszkalny z garażem podziemnym. Budynek składa się z części jedenastokondygnacyjnej (sekcja klatki schodowej I i II) oraz siedmiokondygnacyjnej (sekcja klatki schodowej III). Obiekt zajmie powierzchnię ponad 16 000 m kw, znajdzie się w nim 136 mieszkań o podwyższonym standardzie. Budynek stanowi drugi etap osiedla Sakura, powstającego na zlecenie spółki Ronson Development.  Realizacja I etapu projektu obejmowała budowę obiektu z 99 mieszkaniami na dziewięciu kondygnacjach oraz lokalami handlowymi i biurowymi na parterze oraz pierwszym piętrze. Jego realizacja zakończyła się w kwietniu 2012 roku. Zakończenie prac przy budowie  II etapu osiedla planowane jest na maj 2013 roku. Osiedle Sakura wyróżnia m.in. bliskość terenów zielonych (tor wyścigów konnych, Pola Mokotowskie), ogród w stylu japońskim wewnątrz osiedla, funkcjonalny rozkład mieszkań oraz liczne elementy z piaskowca  i duża ilość przeszkleń. 
„Zakończyliśmy  wszystkie roboty stanu surowego zamkniętego budynku, obecnie prowadzone są prace instalacyjne i wykończeniowe wewnętrzne oraz zewnętrzne”- powiedział Grzegorz Górniak, kierownik kontraktu w HOCHTIEF Polska Oddział w Warszawie.