HOCHTIEF ·
·
Budynek Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie © HOCHTIEF Polska
Kompleks biurowy Proximo w Warszawie (I etap) ©Hines Polska
Muzeum II Wojny Światowej © HOCHTIEF Polska
Terminal Wrocław Strachowice © HOCHTIEF Polska
Galeria Malta w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Business Garden Warszawa © HOCHTIEF Polska
Cosmopolitan, Warszawa © HOCHTIEF Polska
Modernizacja Terminala 1 Lotnisko Chopina © HOCHTIEF Polska
Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Budowa © HOCHTIEF Polska
logoH

Jeśli
planujesz realizację inwestycji biurowej, mieszkaniowej, handlowej, rozrywkowej, edukacyjnej, hotelowej, magazynowej, przemysłowej, celu publicznego, obsługi pasażerskiej, towarowej, ekologicznej

poszukujesz partnera
do realizacji budowy
w dowolnym miejscu
w Polsce

stawiasz na jakość, terminowość, optymalne rozwiązania, bezpieczeństwo

Trafiłeś pod dobry adres -
HOCHTIEF Polska. 

HOCHTIEF Polska rozwija swoją działalność od 20 lat

10 czerwca br.,  o godz. 9:00 dwunastoosobowa grupa dzieci – studentów AKADEMII PRZYSZŁOŚCI w Warszawie - zamiast na tradycyjną lekcję przyjechała do biura HOCHTIEF Polska przy ul. Elbląskiej w Warszawie na praktyczną lekcję.
Podczas pobytu w firmie dzieci poznały pracę poszczególnych działów przedsiębiorstwa budowlanego. Najpierw podopieczni AKADEMII PRZYSZŁOŚCI spotkali się z prezesem w jego gabinecie, gdzie mieli okazję usiąść w fotelu prezesa i na chwilę wcielić się w rolę zarządzającego firmą. W następnych punktach praktycznej lekcji w HOCHTIEF Polska  dzieci spotkały się z inżynierem budowy, specjalistą ds. personalnych i specjalistą ds. sprzedaży. Po przyjrzeniu się pracy inżyniera dzieci mogły przez chwilę poczuć się jak architekci i dorysować brakujące elementy budynku JK 51 w Warszawie, by następnie urządzić w nim swoje wymarzone mieszkanie. 
  
Wszystkie spotkania odbyły się w ramach projektu AKADEMII PRZYSZŁOŚCI i corocznego Dnia Dziecka w Fotelu Prezesa. Organizatorem programu jest Stowarzyszenie WIOSNA. Więcej informacji o akcji na stronie regionalnej projektu: www.warszawa.kupindeks.pl.