HOCHTIEF ·
·
Budynek Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie © HOCHTIEF Polska
Kompleks biurowy Proximo w Warszawie (I etap) ©Hines Polska
Muzeum II Wojny Światowej © HOCHTIEF Polska
Terminal Wrocław Strachowice © HOCHTIEF Polska
Galeria Malta w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Business Garden Warszawa © HOCHTIEF Polska
Cosmopolitan, Warszawa © HOCHTIEF Polska
Modernizacja Terminala 1 Lotnisko Chopina © HOCHTIEF Polska
Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Budowa © HOCHTIEF Polska
logoH

Jeśli
planujesz realizację inwestycji biurowej, mieszkaniowej, handlowej, rozrywkowej, edukacyjnej, hotelowej, magazynowej, przemysłowej, celu publicznego, obsługi pasażerskiej, towarowej, ekologicznej

poszukujesz partnera
do realizacji budowy
w dowolnym miejscu
w Polsce

stawiasz na jakość, terminowość, optymalne rozwiązania, bezpieczeństwo

Trafiłeś pod dobry adres -
HOCHTIEF Polska. 

HOCHTIEF Polska rozwija swoją działalność od 20 lat

163 mieszkania gotowe w I kwartale 2015 roku. Kolejnych 111 mieszkań gotowych w II kwartale 2016 roku.

HOCHTIEF Polska rozpoczął w lutym br. przedsprzedaż mieszkań II etapu osiedla JK 51 przy ul. Jana Kazimierza 51 w Warszawie, w dzielnicy Wola. Jest to druga inwestycja mieszkaniowa, w której HOCHTIEF Polska odpowiada za organizację całego procesu inwestycyjnego. Projekt powstaje w dwóch etapach. Budowa I etapu rozpoczęła się w trzecim kwartale 2013 roku, jego zakończenie planowane jest na I kwartał 2015 roku. Rozpoczęcie realizacji II etapu planowane jest na III kwartał 2014 roku, a jego zakończenie na II kwartał 2016 roku. Przedsprzedaż mieszkań II etapu potrwa do września 2014 roku. JK 51 tworzy kompleks dwóch budynków mieszkaniowych na Woli, na obszarze Odolany. Budynek, który powstaje w I etapie, na od 6 do 9 kondygnacji i pomieści 163 mieszkań oraz 4 lokale usługowe usytułowane na parterze od strony ul. Jana Kazimierza. Parking zaprojektowano na jednej kondygnacji podziemnej. Obiekt o łącznej powierzchni użytkowej ok. 28 590 m kw. oferuje mieszkania od 1- do 4- pokojowych wielkości od ok. 32 do 77 mkw. Mieszkania mają balkony i loggie. Właściciele części mieszkań na górnych piętrach będą mogli skorzystać z obszernych tarasów na dachu, natomiast cześć mieszkań na parterze będzie miała dostęp do własnego ogródka. Drugi siedmiokondygnacyjnej budynek oferuje 111 mieszkań o powierzchni od 30 do 69 mkw., 3 lokale usługowe o pow. od 86 do 230 m kw. na parterze oraz komórki lokatorskie o pow. od 3 do 9 mkw. Kondygnację podziemną przeznaczono na miejsca parkingowe. Osiedle będzie ogrodzone i wyposażone w podwójną kontrolę dostępu. W inwestycji przewidziano wewnętrzny dziedziniec ze strefą wypoczynku dla mieszkańców i placem zabaw dla dzieci.

Dużym atutem osiedla JK51 jest jego lokalizacja od. 4,5 km od ścisłego Centrum Warszawy, 3 km od Dworca Zachodniego i ok. 15 km od lotniska Chopina, w bliskiej odległości od przystanków autobusowych i linii tramwajowych biegnących wzdłuż ul. Wolskiej i al. Prymasa Tysiąclecia. Blisko inwestycji znajduje się dworzec kolejowy i autobusowych oraz przystanek WKD, a w niedalekiej perspektywie nieopodal będzie biegła II linia metra. Lokalizacja JK 51 zapewnia również łatwy dostęp do sklepów (CH Fort Wola), placówek medycznych, szkół przedszkoli i terenów zielonych.