HOCHTIEF ·
·
Budynek Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie © HOCHTIEF Polska
Kompleks biurowy Proximo w Warszawie (I etap) ©Hines Polska
Muzeum II Wojny Światowej © HOCHTIEF Polska
Terminal Wrocław Strachowice © HOCHTIEF Polska
Galeria Malta w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Business Garden Warszawa © HOCHTIEF Polska
Cosmopolitan, Warszawa © HOCHTIEF Polska
Modernizacja Terminala 1 Lotnisko Chopina © HOCHTIEF Polska
Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Budowa © HOCHTIEF Polska
logoH

Jeśli
planujesz realizację inwestycji biurowej, mieszkaniowej, handlowej, rozrywkowej, edukacyjnej, hotelowej, magazynowej, przemysłowej, celu publicznego, obsługi pasażerskiej, towarowej, ekologicznej

poszukujesz partnera
do realizacji budowy
w dowolnym miejscu
w Polsce

stawiasz na jakość, terminowość, optymalne rozwiązania, bezpieczeństwo

Trafiłeś pod dobry adres -
HOCHTIEF Polska. 

HOCHTIEF Polska rozwija swoją działalność od 20 lat

111 mieszkań gotowych w II kwartale 2016 roku 

HOCHTIEF Polska rozpoczął prace budowlane w ramach realizacji II etapu inwestycji mieszkaniowej JK51 przy ul. Jana Kazimierza 51 w Warszawie, w dzielnicy Wola. Jest to drugi projekt mieszkaniowy, w którym HOCHTIEF Polska odpowiada za organizację całego procesu inwestycyjnego. Inwestycja powstaje w dwóch etapach, na które firma uzyskała pozwolenie na budowę w kwietniu 2013 roku. Obecnie trwa realizacja I etapu projektu, jego zakończenie zaplanowano na I kwartał 2015 r. 

Natomiast rozpoczęta właśnie realizacja II etapu zakończy się w II kwartale 2016 roku. JK 51 to kompleks dwóch budynków mieszkaniowych na Woli, na obszarze Odolany. W II etapie inwestycji powstanie siedmiokondygnacyjny budynek ze 111 mieszkaniami o powierzchni od 30 do 69 mkw. oraz trzema lokalami usługowymi o pow. od 86 do 230 mkw. na parterze. Przyszli mieszkańcy będą mieli również do dyspozycji komórki lokatorskie o pow. od 3 do 9 mkw. Kondygnację podziemną przeznaczono na miejsca parkingowe. Osiedle będzie ogrodzone i wyposażone w podwójną kontrolę dostępu. W inwestycji przewidziano wewnętrzny dziedziniec ze strefą wypoczynku dla mieszkańców i placem zabaw dla dzieci. Mieszkania (od jedno- do trzypokojowych) mają balkony lub loggie. Właściciele części mieszkań na górnych piętrach będą mogli skorzystać z obszernych tarasów, natomiast część mieszkań na parterze będzie miała dostęp do własnego ogródka. 

Budynek powstający w I etapie ma od 6 do 9 kondygnacji. Znajduje się w nim 163 mieszkań oraz 4 lokale usługowe usytuowane na parterze od strony ul. Jana Kazimierza. Łączna powierzchnia całkowita obu obiektów wynosi ok. 28 590 mkw. Atutem osiedla JK 51 jest jego lokalizacja ok. 4,5 km od ścisłego Centrum Warszawy, 3 km od Dworca Zachodniego i ok. 15 km od lotniska Chopina, w bliskiej odległości od przystanków autobusowych i linii tramwajowych biegnących wzdłuż ul. Wolskiej i al. Prymasa Tysiąclecia. Blisko inwestycji znajduje się dworzec kolejowy i autobusowy oraz przystanek WKD, a w niedalekiej perspektywie nieopodal będzie biegła II linia metra. Lokalizacja JK 51 zapewnia również łatwy dostęp do sklepów (CH Fort Wola), placówek medycznych, szkół, przedszkoli i terenów zielonych.