HOCHTIEF ·
·
Budynek Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie © HOCHTIEF Polska
Kompleks biurowy Proximo w Warszawie (I etap) ©Hines Polska
Muzeum II Wojny Światowej © HOCHTIEF Polska
Terminal Wrocław Strachowice © HOCHTIEF Polska
Galeria Malta w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Business Garden Warszawa © HOCHTIEF Polska
Cosmopolitan, Warszawa © HOCHTIEF Polska
Modernizacja Terminala 1 Lotnisko Chopina © HOCHTIEF Polska
Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Budowa © HOCHTIEF Polska
logoH

Jeśli
planujesz realizację inwestycji biurowej, mieszkaniowej, handlowej, rozrywkowej, edukacyjnej, hotelowej, magazynowej, przemysłowej, celu publicznego, obsługi pasażerskiej, towarowej, ekologicznej

poszukujesz partnera
do realizacji budowy
w dowolnym miejscu
w Polsce

stawiasz na jakość, terminowość, optymalne rozwiązania, bezpieczeństwo

Trafiłeś pod dobry adres -
HOCHTIEF Polska. 

HOCHTIEF Polska rozwija swoją działalność od 20 lat

Warszawski Oddział HOCHTIEF Polska otrzymał zlecenie na budowę 1. etapu zespołu mieszkaniowego Moko przy ul. Magazynowej na warszawskim Mokotowie, w sąsiedztwie dzielnicy biurowej. Inwestorem obiektu jest firma Ronson Development. Projekt obejmuje realizację dwóch budynków mieszkaniowych (A, B) o podwyższonym standardzie z garażami podziemnymi, drogą dojazdową
i infrastrukturą towarzyszącą. Budynki, które powstaną w 1. etapie, będą miały osiem kondygnacji naziemnych i dwie podziemne. Ich łączna powierzchnia całkowita wyniesie ok. 26 800 mkw.
Na parterze, w części dostępnej od ulicy przewidziano 15 lokali usługowych. Budynek A pomieści 81 mieszkań, a budynek B  83 lokale od jedno- do czteropokojowych, o powierzchni od 32 do 119 mkw. Oba obiekty usytuowano na wspólnej części podziemnej, w której obok 230 miejsc parkingowych znajdą się komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne. Budowa 1. etapu rozpocznie się we wrześniu 2014 roku i zakończy w maju 2016 roku. Centralną część osiedla utworzy wspólna przestrzeń ogrodu, na którą będą wychodzić wewnętrzne patia budynków. Osiedle zaplanowano tak, by jego układ i architektura nawiązywały do charakteru i zabudowy górnego Mokotowa: budynki wykończone głównie tynkiem i cegłą odwzorowują kamienice z obszaru ulic Niepodległości i Rakowieckiej.
Osiedle Moko jest jedenastym projektem realizowanym przez HOCHTIEF Polska dla firmy Ronson Development. Wcześniej wybudowane obiekty to m.in. osiedle Gemini I i II przy Alei Komisji Edukacji Narodowej oraz budynki A i B na osiedlu Sakura przy ul. Kłobuckiej, gdzie obecnie trwa realizacja kolejnego etapu inwestycji, tj. budynków C i D.