HOCHTIEF ·
·
Budynek Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie © HOCHTIEF Polska
Kompleks biurowy Proximo w Warszawie (I etap) ©Hines Polska
Muzeum II Wojny Światowej © HOCHTIEF Polska
Terminal Wrocław Strachowice © HOCHTIEF Polska
Galeria Malta w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Business Garden Warszawa © HOCHTIEF Polska
Cosmopolitan, Warszawa © HOCHTIEF Polska
Modernizacja Terminala 1 Lotnisko Chopina © HOCHTIEF Polska
Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Budowa © HOCHTIEF Polska
logoH

Jeśli
planujesz realizację inwestycji biurowej, mieszkaniowej, handlowej, rozrywkowej, edukacyjnej, hotelowej, magazynowej, przemysłowej, celu publicznego, obsługi pasażerskiej, towarowej, ekologicznej

poszukujesz partnera
do realizacji budowy
w dowolnym miejscu
w Polsce

stawiasz na jakość, terminowość, optymalne rozwiązania, bezpieczeństwo

Trafiłeś pod dobry adres -
HOCHTIEF Polska. 

HOCHTIEF Polska rozwija swoją działalność od 20 lat

Symboliczna wiecha zawisła na budynku 22 września 2014 roku. Uroczystość zakończyła realizację stanu surowego budynku C III etapu osiedla w 6 miesięcy po rozpoczęciu prac nadziemia.

Projekt jest realizowany na zlecenie spółki Ronson Development Partner 3 Sp. z o.o. W ramach III etapu realizacji powstały dwa budynki C i D wraz z towarzyszącą infrastrukturą i drogą dojazdową. Budynek C o powierzchni 12 771,5 mkw. pomieści 108 mieszkań o wielkości od 35,8 do 90,5 mkw., jego realizacja rozpoczęła się w kwietniu 2014 i zakończy we wrześniu 2015.

- Dotychczas wykonaliśmy prace konstrukcji żelbetowej i większość robót murarskich, obecnie realizujemy roboty instalacyjne, wykończeniowe i elewacyjne - powiedział Grzegorz Górniak, Kierownik Kontraktu z warszawskiego Oddziału HOCHTIEF Polska.

Obiekt realizowany obecnie jest czwartym budynkiem osiedla Sakura. W pierwszym etapie powstał jedenastokondygnacyjny budynek z 99 mieszkaniami, zaś w drugim dziesięciokondygnacyjny obiekt ze 136 mieszkaniami. W ramach III etapu zrealizowano wcześniej siedmiokondygnacyjny budynek mieszczący 145 lokali o wielkości od 34 do 99 mkw