HOCHTIEF ·
·
Budynek Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie © HOCHTIEF Polska
Kompleks biurowy Proximo w Warszawie (I etap) ©Hines Polska
Muzeum II Wojny Światowej © HOCHTIEF Polska
Terminal Wrocław Strachowice © HOCHTIEF Polska
Galeria Malta w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Business Garden Warszawa © HOCHTIEF Polska
Cosmopolitan, Warszawa © HOCHTIEF Polska
Modernizacja Terminala 1 Lotnisko Chopina © HOCHTIEF Polska
Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Budowa © HOCHTIEF Polska
logoH

Jeśli
planujesz realizację inwestycji biurowej, mieszkaniowej, handlowej, rozrywkowej, edukacyjnej, hotelowej, magazynowej, przemysłowej, celu publicznego, obsługi pasażerskiej, towarowej, ekologicznej

poszukujesz partnera
do realizacji budowy
w dowolnym miejscu
w Polsce

stawiasz na jakość, terminowość, optymalne rozwiązania, bezpieczeństwo

Trafiłeś pod dobry adres -
HOCHTIEF Polska. 

HOCHTIEF Polska rozwija swoją działalność od 20 lat

Zrealizowany przez HOCHTIEF Polska I etap projektu mieszkaniowego JK51 w Warszawie otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Klienci rozpoczęli już odbiory lokali w budynku przy ul. Jana Kazimierza 53/53A. Nabywców znalazło dotychczas 147 spośród 163 mieszkań, jakie powstały w ramach I etapu inwestycji. W JK51 znajdują się lokale od kawalerek po czteropokojowe, o wielkości od ok. 32 do 77 mkw. Wszystkie z nich mają balkony lub loggie. Część mieszkań na górnych piętrach posiada obszerne tarasy na dachu, natomiast niektóre lokale parterowe mają dostęp do własnego ogródka. W budynku, od strony ul. Jana Kazimierza, znajdują się lokale usługowe, zaś w jego podziemiach garaż. Łączna powierzchnia użytkowa obiektu, zrealizowanego w I etapie inwestycji, wynosi ok. 8 400 mkw. Budynek JK51 jest ogrodzony i wyposażony w podwójną kontrolę dostępu. Na wewnętrznym dziedzińcu znajduje się strefa wypoczynku dla mieszkańców oraz plac zabaw dla dzieci.

Do końca roku potrwają prace związane z realizacją II etapu JK51. Inwestycja oferuje  ok. 6 000 mkw. powierzchni użytkowej, gdzie znajdzie się 111 mieszkań o wielkości od 30 do 69 mkw. Na parterze budynku przewidziano miejsce dla trzech lokali usługowych. Kondygnacje podziemne zajmą garaż oraz komórki lokatorskie.