HOCHTIEF ·
·
Budynek Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie © HOCHTIEF Polska
Kompleks biurowy Proximo w Warszawie (I etap) ©Hines Polska
Muzeum II Wojny Światowej © HOCHTIEF Polska
Terminal Wrocław Strachowice © HOCHTIEF Polska
Galeria Malta w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Business Garden Warszawa © HOCHTIEF Polska
Cosmopolitan, Warszawa © HOCHTIEF Polska
Modernizacja Terminala 1 Lotnisko Chopina © HOCHTIEF Polska
Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Budowa © HOCHTIEF Polska
logoH

Jeśli
planujesz realizację inwestycji biurowej, mieszkaniowej, handlowej, rozrywkowej, edukacyjnej, hotelowej, magazynowej, przemysłowej, celu publicznego, obsługi pasażerskiej, towarowej, ekologicznej

poszukujesz partnera
do realizacji budowy
w dowolnym miejscu
w Polsce

stawiasz na jakość, terminowość, optymalne rozwiązania, bezpieczeństwo

Trafiłeś pod dobry adres -
HOCHTIEF Polska. 

HOCHTIEF Polska rozwija swoją działalność od 20 lat

Klaus Boede został powołany z 1 sierpnia 2015 roku na stanowisko CFO i Wiceprezesa Zarządu w HOCHTIEF Polska

Klaus Boede zastąpił dr Christofa Briksla na stanowisku Chief Financial Officer (CFO) i Wiceprezesa Zarządu HOCHTIEF Polska, przejmując tym samym odpowiedzialność za zakres spraw finansowych firmy. Dr Christof Brixel pełnił funkcje CFO i Wiceprezesa Zarządu w HOCHTIEF Polska od września 2012 roku. Ch. Brixel objął teraz funkcję dyrektora ds. finansowych w spółkach wchodzących w skład HOCHTIEF Infrastructure w regionie Europy Zachodniej (Business Sector Europe West w HOCHTIEF Infrastructure) oraz funkcję CFO w HOCHTIEF (UK) Construction Ltd. 

Klaus Boede ma 25-letnie doświadczenie w branży budowlanej, z czego 19 lat przepracował w koncernie HOCHTIEF, do którego dołączył w 1996 roku. Podczas swojej kariery w wielu krajach w Europie Klaus Boede pełnił funkcje kierownicze w obszarze finansów i controllingu. Od 2003 roku pracował w HOCHTIEF PPP Solutions, najpierw jako dyrektor ds. handlowych w Niemczech, następnie jako CFO i dyrektor ds. finansowych w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Ostatnio pełnił funkcje dyrektora ds. finansowych i administracji w HOCHTIEF PPP Solutions, w Grecji. Wcześniej pracował jako dyrektor ds. controllingu w spółkach HOCHTIEF w Czechach i w Rosji.  Zanim rozpoczął pracę  w HOCHTIEF pełnił m.in. funkcje dyrektora ds. controllingu projektu w Thyssen Schachtbau GmbH. Jest absolwentem wydziałów górnictwa na Politechnice w Berlinie i na Uniwersytecie w Pensylwanii (USA). K. Boede jest autorem wielu publikacji i wykładów m.in. z dziedziny controllingu projektów, zarządzania projektami, rachunkowości finansowej, kontroli kosztów i realizacji projektów m.in. w modelu PPP.