HOCHTIEF ·
·
Budynek Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie © HOCHTIEF Polska
Kompleks biurowy Proximo w Warszawie (I etap) ©Hines Polska
Muzeum II Wojny Światowej © HOCHTIEF Polska
Terminal Wrocław Strachowice © HOCHTIEF Polska
Galeria Malta w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Business Garden Warszawa © HOCHTIEF Polska
Cosmopolitan, Warszawa © HOCHTIEF Polska
Modernizacja Terminala 1 Lotnisko Chopina © HOCHTIEF Polska
Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Budowa © HOCHTIEF Polska
logoH

Jeśli
planujesz realizację inwestycji biurowej, mieszkaniowej, handlowej, rozrywkowej, edukacyjnej, hotelowej, magazynowej, przemysłowej, celu publicznego, obsługi pasażerskiej, towarowej, ekologicznej

poszukujesz partnera
do realizacji budowy
w dowolnym miejscu
w Polsce

stawiasz na jakość, terminowość, optymalne rozwiązania, bezpieczeństwo

Trafiłeś pod dobry adres -
HOCHTIEF Polska. 

HOCHTIEF Polska rozwija swoją działalność od 20 lat

Nowy obiekt gotowy w lipcu 2017 roku

HOCHTIEF Polska podpisał umowę na budowę budynku biurowo-usługowego P4 przy ul. Postępu 4 w Warszawie. Inwestorem projektu jest firma Garvest Real Estate. W ramach prac powstanie budynek składający się z dwóch części nadziemnych ze wspólnym garażem podziemnym na 274 miejsca. Część usytuowana przy ulicy Postępu będzie miała siedem kondygnacji, natomiast cześć niższa, czterokondygnacyjna, zostanie usytuowana w głębi działki. Powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie 12 091 mkw. W budynku oprócz przestrzeni biurowej znajdą się też kantyna, przedszkole, siłownia. Przewidziano również  udogodnienia dla rowerzystów: 90 miejsc, szatnie i natryski. Budynek będzie wyróżniał się nowoczesną architekturą, nawiązującą do przemysłowej historii okolicy. Prace przy realizacji P4 rozpoczną się w listopadzie 2015 roku i zakończą się lipcu 2017 roku. Projekt będzie realizowany z wykorzystaniem ekologicznych rozwiązań, które pozwolą ubiegać się o certyfikat BREEAM. Będzie to jednocześnie czwarty obiekt, który HOCHTIEF Polska realizuje bądź zrealizował zgodnie z wytycznymi certyfikacji BREEAM.

Inwestycja jest zlokalizowana w sercu Służewca Biurowego, dynamicznie rozwijającej się części Warszawy. Jej atutami są: położenie w pobliżu centrum handlowego Galeria Mokotów, Południowej Obwodnicy Warszawy i Lotniska Chopina, jak również dogodny dojazd komunikacją miejską (autobusy, tramwaje, metro, SKM). W tej okolicy HOCHTIEF Polska wybudował w minionych latach inwestycje biurowe Tulipan House i Adgar Plaza, zaś obecnie prowadzi prace budowlane przy realizacji zespołu mieszkaniowego Moko.