HOCHTIEF ·
·
Budynek Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie © HOCHTIEF Polska
Kompleks biurowy Proximo w Warszawie (I etap) ©Hines Polska
Muzeum II Wojny Światowej © HOCHTIEF Polska
Terminal Wrocław Strachowice © HOCHTIEF Polska
Galeria Malta w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Business Garden Warszawa © HOCHTIEF Polska
Cosmopolitan, Warszawa © HOCHTIEF Polska
Modernizacja Terminala 1 Lotnisko Chopina © HOCHTIEF Polska
Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Budowa © HOCHTIEF Polska
logoH

Jeśli
planujesz realizację inwestycji biurowej, mieszkaniowej, handlowej, rozrywkowej, edukacyjnej, hotelowej, magazynowej, przemysłowej, celu publicznego, obsługi pasażerskiej, towarowej, ekologicznej

poszukujesz partnera
do realizacji budowy
w dowolnym miejscu
w Polsce

stawiasz na jakość, terminowość, optymalne rozwiązania, bezpieczeństwo

Trafiłeś pod dobry adres -
HOCHTIEF Polska. 

HOCHTIEF Polska rozwija swoją działalność od 20 lat

Inwestycja gotowa jesienią 2016 roku

Tradycyjna wiecha zawisła 25 lutego 2016 roku na budowie II etapu nowoczesnego zespołu mieszkaniowego Dom w Dolinie Trzech Stawów przy ul. Sikorskiego w Katowicach. Jego generalnym wykonawcą jest HOCHTIEF Polska Oddział w Krakowie, a inwestorem OKAM Trzy Stawy Sp. z o.o.

Realizacja II etapu osiedla Dom w Dolinie Trzech Stawów rozpoczęła się w czerwcu 2015 r. W ramach prac powstaje budynek z ośmioma kondygnacjami nadziemnymi i jedną kondygnacją podziemną. Na garaże z 86 miejscami postojowymi przeznaczono kondygnację podziemną i jedną nadziemną. W budynku o powierzchni całkowitej 7 510 m kw. znajdzie się 56 mieszkań od jedno- do czteropokojowych. Będzie on gotowy do końca września 2016 roku.

– Zakończyliśmy wykonywanie tzw. stanu surowego otwartego, czyli prac żelbetowych oraz wznoszenie ścian zewnętrznych realizowanego obiektu. Obecnie trwają prace przy realizacji m.in. ścian wewnątrz obiektu, prace montażowe związane z instalacją sanitarną, wentylacyjną i elektryczną oraz montażowe dotyczące stolarki okiennej. Do realizacji pozostało wykonanie m.in. prac tynkarskich, elewacyjnych, związanych z wykonaniem wylewek cementowych wewnątrz obiektu, wykonanie posadzek cementowych w garażach, montaż stolarki drzwiowej oraz wykonanie wszelkich prac wykończeniowych – powiedział Rafał Majczak, kierownik budowy w HOCHTIEF Polska Oddział w Krakowie.

– Jesteśmy zadowoleni, iż tę wyjątkową na śląskim rynku inwestycję możemy realizować z wykonawcą, gwarantującym wysoki poziom i profesjonalizm – podkreśla Arie Koren, inwestor i prezes OKAM. – Połączenie wysokiej jakości wykonania z ciekawą architekturą, dobrą lokalizacją oraz atrakcyjna cena sprawiły, że zaufało nam wielu najbardziej wymagających klientów. Dziś ponad 30 proc. mieszkań w II etapie inwestycji Dom w Dolinie Trzech Stawów zostało sprzedanych. Obserwując ciągle wysokie zainteresowanie klientów tą inwestycją, mamy nadzieje, że wspólnie z HOCHTIEF Polska będziemy mogli współpracować przy innych popularnych i znajdujących uznanie klientów inwestycjach, realizowanych w całym kraju.

W latach 2012-2014 HOCHTIEF Polska Oddział w Krakowie zrealizował I etap osiedla Dom w Dolinie Trzech Stawów. W ramach prac powstały dwa budynki, w których znalazło się 99 mieszkań i osiem lokali usługowych.