HOCHTIEF ·
·
Budynek Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie © HOCHTIEF Polska
Kompleks biurowy Proximo w Warszawie (I etap) ©Hines Polska
Muzeum II Wojny Światowej © HOCHTIEF Polska
Terminal Wrocław Strachowice © HOCHTIEF Polska
Galeria Malta w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Business Garden Warszawa © HOCHTIEF Polska
Cosmopolitan, Warszawa © HOCHTIEF Polska
Modernizacja Terminala 1 Lotnisko Chopina © HOCHTIEF Polska
Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Budowa © HOCHTIEF Polska
logoH

Jeśli
planujesz realizację inwestycji biurowej, mieszkaniowej, handlowej, rozrywkowej, edukacyjnej, hotelowej, magazynowej, przemysłowej, celu publicznego, obsługi pasażerskiej, towarowej, ekologicznej

poszukujesz partnera
do realizacji budowy
w dowolnym miejscu
w Polsce

stawiasz na jakość, terminowość, optymalne rozwiązania, bezpieczeństwo

Trafiłeś pod dobry adres -
HOCHTIEF Polska. 

HOCHTIEF Polska rozwija swoją działalność od 20 lat

Obiekt gotowy we wrześniu 2016 roku

Zakończyła się realizacja stanu surowego obiektu biurowego z częścią usługową Lobos w Krakowie Czyżyny. Tradycyjna wiecha symbolizująca ten etap prac budowlanych została zawieszona na budynku 18 marca br. Inwestorem projektu jest Lobos Nieruchomości S.C.

Budowa obiektu o łącznej powierzchni całkowitej 8 007 m kw. rozpoczęła się w lipcu 2015 roku i potrwa do września 2016 roku. W ramach realizacji inwestycji powstaje czterokondygnacyjny budynek biurowy z jedną kondygnacją podziemną, w której obok garaży z 40 miejscami postojowymi znajdą się również m.in. magazyny, pomieszczenia do składowania odpadów komunalnych oraz pomieszczenia techniczne. Obiekt został zaprojektowany zgodnie z wytycznymi certyfikacji wg standardów LEED. Realizacja zlecenia obejmuje też zagospodarowanie terenu, w tym terenów zielonych na powierzchni ponad 950 m kw., wykonanie infrastruktury technicznej, m.in. parkingu z 52 miejscami postojowymi, dróg wewnętrznych, chodników oraz przebudowę istniejących zjazdów drogowych.

– Zakończyliśmy stan surowy otwarty budynku i stacji Trafo. Obecnie trwają prace przy realizacji m.in. elewacji, robót wykończeniowych w budynku wraz z instalacjami oraz prac zewnętrznych przy drogach i przyłączach instalacyjnych. Do realizacji pozostało wykonanie dróg i parkingów, zieleni i prac wykończeniowych wewnętrznych – podsumował realizację prac Adam Głogowski, kierownik budowy w HOCHTIEF Polska Oddział w Krakowie.