HOCHTIEF ·
·
Budynek Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie © HOCHTIEF Polska
Kompleks biurowy Proximo w Warszawie (I etap) ©Hines Polska
Muzeum II Wojny Światowej © HOCHTIEF Polska
Terminal Wrocław Strachowice © HOCHTIEF Polska
Galeria Malta w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Business Garden Warszawa © HOCHTIEF Polska
Cosmopolitan, Warszawa © HOCHTIEF Polska
Modernizacja Terminala 1 Lotnisko Chopina © HOCHTIEF Polska
Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Budowa © HOCHTIEF Polska
logoH

Jeśli
planujesz realizację inwestycji biurowej, mieszkaniowej, handlowej, rozrywkowej, edukacyjnej, hotelowej, magazynowej, przemysłowej, celu publicznego, obsługi pasażerskiej, towarowej, ekologicznej

poszukujesz partnera
do realizacji budowy
w dowolnym miejscu
w Polsce

stawiasz na jakość, terminowość, optymalne rozwiązania, bezpieczeństwo

Trafiłeś pod dobry adres -
HOCHTIEF Polska. 

HOCHTIEF Polska rozwija swoją działalność od 20 lat

Spółki HOCHTIEF Polska i DL Project Management wmurowały kamień węgielny pod budowę nowego zakładu produkcyjnego dla firmy Hutchinson w Dębicy. Inwestorem projektu jest firma DL Project Management S.A., działająca w ramach grupy kapitałowej DL Invest Group, a generalnym wykonawcą HOCHTIEF Polska Oddział w Krakowie. Zakład zostanie zrealizowany w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Prace budowlane potrwają do końca września 2017 roku.

W ramach inwestycji powstaną budynek zakładu i budynek wartowni zewnętrznej. Zakład będzie się składać z trzech części: jednokondygnacyjnej hali produkcyjno-magazynowej z pomieszczeniami technicznymi, dwukondygnacyjnej części socjalno-biurowej oraz jednokondygnacyjnej części gospodarczej.

- Symbolicznym wmurowaniem kamienia węgielnego rozpoczynamy realizację inwestycji o istotnym znaczeniu zarówno dla firmy Hutchinson, jak i regionu, który wzbogaci się o nowy zakład przemysłowy. Znajdzie w nim zatrudnienie wiele osób. Jako generalny wykonawca cieszymy się, że mamy udział w tym przedsięwzięciu – powiedział Wojciech Łukaszek, Wiceprezes Zarządu HOCHTIEF Polska.

(©HOCHTIEF Polska)