HOCHTIEF ·
·
Budynek Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie © HOCHTIEF Polska
Kompleks biurowy Proximo w Warszawie (I etap) ©Hines Polska
Muzeum II Wojny Światowej © HOCHTIEF Polska
Terminal Wrocław Strachowice © HOCHTIEF Polska
Galeria Malta w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Business Garden Warszawa © HOCHTIEF Polska
Cosmopolitan, Warszawa © HOCHTIEF Polska
Modernizacja Terminala 1 Lotnisko Chopina © HOCHTIEF Polska
Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Poznaniu © HOCHTIEF Polska
Budowa © HOCHTIEF Polska
logoH

Jeśli
planujesz realizację inwestycji biurowej, mieszkaniowej, handlowej, rozrywkowej, edukacyjnej, hotelowej, magazynowej, przemysłowej, celu publicznego, obsługi pasażerskiej, towarowej, ekologicznej

poszukujesz partnera
do realizacji budowy
w dowolnym miejscu
w Polsce

stawiasz na jakość, terminowość, optymalne rozwiązania, bezpieczeństwo

Trafiłeś pod dobry adres -
HOCHTIEF Polska. 

HOCHTIEF Polska rozwija swoją działalność od 20 lat

HOCHTIEF Polska podpisał z firmą J.W. Construction Holding S.A. umowę na budowę etapu E kompleksu mieszkaniowego Bliska Wola w rejonie ulic Ordona, Kasprzaka i Al. Prymasa Tysiąclecia w Warszawie. Wartość umowy wynosi 178 000 000 zł netto. Warszawski Oddział HOCHTIEF Polska rozpocznie prace budowlane w grudniu 2016 roku. Zakończenie robót planowane jest na styczeń  2019 roku.

W ramach realizacji projektu powstaną dwa obiekty: budynek mieszkalny oraz wielofunkcyjny budynek w którym znajdą się apartamenty hotelowe, mieszkania, a także usługi, biura, restauracja i fitness. Budynek mieszkalny został zaprojektowany jako obiekt o narastającej zabudowie od 7 do 14 kondygnacji naziemnych z miejscowymi obniżeniami do 5 i 6 kondygnacji. Obiekt pomieści 670 mieszkań o powierzchni od 25 do 160 m kw. Garaże zajmą trzy kondygnacje podziemne i część parteru.  Łączna powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego wraz z garażem wyniesie 59 800  m kw. 

Drugą część projektu stanowi budynek z dwunastoma kondygnacjami naziemnymi i dwiema podziemnymi przeznaczonymi na garaże.  W obiekcie na przeważającej powierzchni znajdować się będą jednostki hotelowe i mieszkania. Na parterze zaprojektowane zostały ogólnodostępne usługi,  a na pierwszym piętrze restauracja, fitness i pomieszczenia biurowe. Łączna powierzchnia użytkowa obiektu wraz z garażem wynosi ok. 21 000 m kw.