HOCHTIEF ·
·

HOCHTIEF Polska otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę JK51 przy ul. Jana Kazimierza 51 w Warszawie, w dzielnicy Wola. JK51 to kolejny projekt, w którym organizacją całego procesu inwestycyjnego zajmuje się HOCHTIEF Polska. Projekt powstanie w dwóch etapach. Rozpoczęcie prac budowlanych przy realizacji I. etapu zaplanowano na III kwartał 2013 r., a jego zakończenie na I kwartał 2015 r. Promocyjna przedsprzedaż mieszkań I. etapu trwa od kwietnia 2012 roku.

JK 51 tworzy kompleks dwóch budynków mieszkaniowych powstających na Woli, na obszarze Odolany. Budynek, który zostanie zrealizowany w I. etapie, będzie miał od 6 do 9 kondygnacji i pomieści ok. 163 mieszkań oraz 4 lokale usługowe. Parking zaprojektowano na jednej kondygnacji poziemnej. Obiekt o łącznej powierzchni użytkowej ok. 28 590 m kw. oferuje mieszkania od 1- do 4-pokojowych wielkości od ok. 32 do 77 m kw. Mieszkania mają balkony lub loggie. Właściciele części mieszkań na górnych piętrach będą mogli skorzystać z obszernych tarasów na dachu, natomiast część mieszkań na parterze będzie miała dostęp do własnego ogródka.
Dużym atutem inwestycji JK 51 jest jej lokalizacja ok. 4,5 km od ścisłego Centrum Warszawy, 3 km od Dworca Zachodniego i ok. 15 km od lotniska Chopina, w bliskiej odległości od przystanków autobusowych i linii tramwajowych biegnących wzdłuż ul. Wolskiej i al. Prymasa Tysiąclecia. Lokalizacja JK 51 zapewnia również łatwy dostęp do sklepów (CH Fort Wola), placówek medycznych, szkół, przedszkoli i terenów zielonych.