267 mieszkań ma być gotowych w 2020 roku.

HOCHTIEF Polska Oddział w Poznaniu zrealizuje budynek mieszkalny przy ul. Świerzawskiej w Poznaniu. Wartość kontraktu wynosi 59 500 000,00 zł netto. Zleceniodawcą jest „Ronson Development Partner 2 Sp. z o.o. – Grunwald” Sp. k. Prace budowlane mają zakończyć się w 2020 roku.

W ramach zlecenia powstanie budynek mieszkalny wielorodzinny o dziesięciu kondygnacjach nadziemnych, dwóch podziemnych i powierzchni całkowitej niespełna 33,2 tys. m kw. Znajdzie się w nim 267 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchni 35,5-90 m kw. Ich łączna powierzchnia użytkowa wyniesie blisko 14,4 tys. m kw. Na dwóch kondygnacjach podziemnych przewidziano garaż z 374 miejscami postojowymi. Kolejne 30 miejsc znajdzie się na parkingu naziemnym. Dodatkowo powstanie 125 schowków rowerowych, jeden lokal użytkowy oraz plac zabaw.

Jest to czternasty projekt zrealizowany lub realizowany przez HOCHTIEF Polska na zlecenie firm z Grupy Ronson.

©Ronson Development

Wizualizacje mają postać zbliżoną do finalnego obiektu, tj. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich otoczenia, w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji.