Wspólny projekt Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i firm tworzących Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie

Od września do listopada 2016 roku we wszystkich województwach w Polsce zostaną przeprowadzone szkolenia okresowe BHP kierowane do małych i średnich firm budowlanych działających na polskim rynku. Program szkoleń został przygotowany przez specjalistów dziesięciu generalnych wykonawców, którzy tworzą Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie. Dzięki temu treści szkoleń posiadają wysoki poziom merytoryczny, koncentrują się na rzeczywistych zagrożeniach związanych z działalnością budowlaną i bazują na standardach i materiałach Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie.

Program szkoleń jest w całości finansowany przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w ramach środków przeznaczonych na prewencję, a uczestnictwo w szkoleniu nie wymaga od firmy spełnienia żadnych dodatkowych warunków. Program szkoleń został zweryfikowany przez Państwową Inspekcje Pracy i jest rekomendowany przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa oraz Związek Zawodowy Budowlani.

Na szkolenia można się już zapisywać, dzwoniąc pod nr tel. 790 377 329 lub 22 61 8 64 35. Od 12 sierpnia 2016 roku zgłoszenia będą przyjmowane tylko drogą elektroniczną - poprzez stronę www.feuer.pl/darmowe-szkolenia-zus lub za pomocą e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje o szkoleniach dostępne są również na www.porozumieniedlabezpieczenstwa.pl/szkoleniazus.html