Prace budowlane wystartowały z początkiem kwietnia 2021 r.

HOCHTIEF Polska podpisał kontrakt na realizację apartamentowca Infinity Wilanów dla DOR Group. Prace budowlane rozpoczęły się z początkiem kwietnia, a ich zakończenie zaplanowano na IV kwartał 2022 r.

Zlecenie obejmuje wykonanie budynku z czterema kondygnacjami naziemnymi oraz dwoma podziemnymi. Zaprojektowano w nim apartamenty o powierzchni od 32 do 132 m kw. z tarasami, balkonami lub ogródkami. Mieszkania mają ponadstandardową wysokość od 2,75 do 3 metrów. W części podziemnej znajdzie się garaż z przewidzianymi miejscami postojowymi do ładowania samochodów elektrycznych.

Inwestycję Infinity Wilanów cechuje nowoczesna i elegancka architektura oraz wykorzystanie wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Zarówno przestrzenie wspólne, jak i zieleń zaprojektowane zostały z dbałością o funkcjonalność i komfort użytkowników. Wśród udogodnień dla przyszłych mieszkańców przewidziano tutaj m.in. całodobową recepcję, strefę rekreacji z klubem malucha oraz paczkomat i stojaki na rowery. Apartamentowiec położny jest w zielonej części Wilanowa, przy ulicy Herbu Janina na Błoniach Wilanowskich.

Wiz Infinity Wilanów crDORGroup S 1   Wiz Infinity Wilanów crDORGroup S 2

Wizualizacje mają charakter poglądowy. ©DOR Group