Prace budowlane potrwają około 21 miesięcy

HOCHTIEF Polska podpisał kontrakt na realizację kompleksu mieszkaniowego Lazurova Concept w Warszawie. Zleceniodawcą jest Marvipol Narwik, spółka Marvipol Development. Prace rozpoczną się w kwietniu 2021 r i potrwają około 21 miesięcy.

Umowa obejmuje wykonanie obiektu mieszkaniowego o powierzchni użytkowej około 12,6 tys. m kw. wraz z niezbędną infrastrukturą. Budynek będzie miał od 5 do 8 kondygnacji naziemnych ułożonych kaskadowo oraz dwie kondygnacje podziemne. Zaplanowano w nim 232 mieszkania o powierzchni od 27 m kw. do 97 m kw. z ogródkami, balkonami, loggiami lub tarasami oraz 3 lokale usługowe na parterze. Część podziemna przeznaczona jest na garaż, w którym znajdą się 262 miejsca parkingowe.

Budynek ma urozmaiconą elewację z przeszklonymi balustradami i loggiami od strony południowej oraz ścianą zieleni od strony patio. Przewidziano w nim różne udogodnienia dla użytkowników, m.in.: zieloną strefę rekreacyjną, paczkomat oraz stację do ładowania samochodów elektrycznych, rowerownię. Wszystkie mieszkania w standardzie zostały wyposażone w inteligentny system automatyki mieszkaniowej, dzięki któremu mieszkańcy będą mogli zarządzać zużyciem energii elektrycznej oraz ogrzewaniem. Na dachu zamontowane zostaną panele fotowoltaiczne.

W latach 2016-2018 HOCHTIEF Polska zrealizował dla Marvipol Development dwa etapy osiedla Riviera Park na warszawskiej Białołęce.

(c) Marvipol Narvik sp. z oo należąca do Marvipol Development 

Wiz Lazurova Concept crMarvipol Narwik Marvipol Development S 3   Wiz Lazurova Concept crMarvipol Narwik Marvipol Development S 4

(c) Marvipol Narvik sp. z oo należąca do Marvipol Development