Budowa 95-metrowych wież rozpocznie się już wkrótce

HOCHTIEF Polska otrzymał od Asbud Group zlecenie na realizację kompleksu budynków mieszkaniowo – usługowych Towarowa Towers. Składa się z on z pięciu obiektów: dwóch bliźniaczych 95-metrowych wież oraz trzech apartamentowców o wysokości od 7 do 12 kondygnacji. Budowa tych pierwszych rozpocznie się już wkrótce i potrwa około 37 miesięcy. Pozostałe budynki powstaną na późniejszym etapie.

W dwóch wieżach znajdzie się blisko 600 apartamentów o powierzchni od 25 do 140 m kw., rozmieszczonych na 29 kondygnacjach, oraz lokale usługowe na parterze. Pod budynkami zaplanowano czterokondygnacyjny garaż podziemny. Elewacja wież zostanie wykonana z aluminium i szkła i będzie częściowo podświetlana. Zlecenie HOCHTIEF Polska obejmuje także wykończenie apartamentów w wieżach. Są one sprzedawane w standardzie „pod klucz” w trzech opcjach do wyboru.

Kompleks Towarowa Towers zlokalizowany jest w centrum Warszawy, w niedalekim sąsiedztwie stacji metra Rondo Daszyńskiego. Dla przyszłych mieszkańców zaplanowano tutaj różnorodne udogodnienia, m.in. wspólną przestrzeń z tarasami wraz ze strefą wypoczynku, klubem fitness oraz salą lounge.

TT wieze   TT parter

(c)Grupa Asbud