Praktyki HOCHTIEF Polska

Chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie u boku najlepszych specjalistów, rozwinąć swoje umiejętności, zweryfikować wiedzę zdobytą na studiach, zobaczyć jak wygląda praca na budowie? Jesteś ambitnym, otwartym, lubiącym wyzwania i pracę zespołową studentem przynajmniej III roku studiów?
Dołącz do nas i weź udział w Praktykach HOCHTIEF Polska!

studenci1

Dlaczego warto wziąć udział w Praktykach HOCHTIEF Polska?

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i współpracy z pasjonatami i najlepszymi w swoich dziedzinach, początek kariery zawodowej w jednej z najlepszych firm budowlanych - to tylko niektóre korzyści wynikające z odbycia praktyki.

Poznasz, w jaki sposób funkcjonuje firma budowlana, zobaczysz, jak realizowane są najciekawsze inwestycje budowlane, powierzymy Ci samodzielne zadania. Damy Ci szansę rozwoju umiejętności w międzynarodowym środowisku w przyjaznej atmosferze pod kierunkiem Opiekuna, który chętnie będzie dzielił się z Tobą swoją wiedzą.

Jak do nas dołączyć?

Praktyki kierowane są do studentów III, IV lub V roku kierunków technicznych, w szczególności: Inżynierii Lądowej, Inżynierii Środowiska, oraz kierunków ekonomicznych.

Praktyki trwają od 4 do maksymalnie 12 tygodni, w okresie od maja do października. Oferujemy odbycie bezpłatnych praktyk zarówno przy realizacji inwestycji budowlanych jak i w biurze w działach technicznych, logistyki, obsługi ekonomicznej.

Dołącz do nas i weź udział w Praktykach HOCHTIEF Polska!


Aby zaaplikować, kliknij na link do aplikowania on-line.

 

Od dnia 1 stycznia 2020 r. siedziba spółki HOCHTIEF Polska oraz jej Oddziału w Warszawie znajdują się pod adresem:

ul. Żwirki i Wigury 14
02-092 Warszawa
Tel.: +48 22 364 51 00
Fax: +48 22 364 51 10

Od tego dnia właściwym adresem Oddziału w Poznaniu jest:

ul. Pastelowa 6
60-198 Poznań
Tel.: +48  61 859 22 00
Fax: +48  22 364 51 10

Adres Oddziału w Krakowie nie uległ zmianie.