Blisko 220 mieszkań w warszawskiej inwestycji gotowych w 2023

HOCHTIEF Polska podpisał kontrakt na generalne wykonawstwo szóstego etapu inwestycji mieszkaniowej Miasto Moje przy ul. Marywilskiej w Warszawie. Zleceniodawcą jest Ronson Development Partner 2 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – Miasto Moje, spółka należąca do Ronson Development. Prace budowlane rozpoczną się w sierpniu br. i potrwają około 19 miesięcy.

W ramach zlecenia powstaną dwa sześciokondygnacyjne budynki o łącznej powierzchni sprzedażowej ok. 11 700 m kw. Znajdzie się w nich blisko 220 mieszkań z balkonami lub ogródkami oraz 8 lokali usługowych na parterze. Na kondygnacji podziemnej zaplanowano garaż z blisko 200 miejscami postojowymi, komórki lokatorskie oraz schowki na rowery. Ponadto kontrakt obejmuje wykonanie infrastruktury i zagospodarowania terenu, przy czym część infrastruktury służyć będzie przyszłym etapom inwestycji Miasto Moje.

Jest to kolejne zlecenie dla HOCHTIEF Polska w ramach inwestycji Miasto Moje, który w latach 2016-2020 wykonał pierwsze trzy etapy osiedla.

Miasto Moje to flagowy projekt w portfolio RONSONA, zaprojektowany na ponad 1500 mieszkań łącznie. Cechą charakterystyczną inwestycji jest Pasaż Wisła, który został podzielony na strefy aktywności, z placami zabaw dla dzieci czy siłownią plenerową oraz strefy relaksu, w otoczeniu zieleni – tak ważnej dla dewelopera w budowanych przestrzeniach. RONSON nazywa inwestycję Miasto Moje samowystarczalną, bo w obrębie osiedla powstaje pełna baza handlowo-usługowa, a bliskość SKM gwarantuje szybki dojazd do centrum miasta. Na terenie osiedla, z myślą o najmłodszych mieszkańcach, powstało także przedszkole, żłobek i boisko, a przestrzeń wewnątrz pasażu została wyłączona z ruchu kołowego.

 Zdjęcia z poprzednich etapów inwestycji zrealizowanych przez HOCHTIEF Polska: 

Miasto Moje HTPL buduje etap VI 01  

Miasto Moje HTPL buduje etap VI 02

(c) RONSON Development