Zespół Jednostek Skarbowych w Poznaniu ©HOCHTIEF Polska/M. Kaczmarczyk
Osiedle mieszkaniowe Dom w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach (II etap) ©Okam Capital
Muzeum II Wojny Światowej ©HOCHTIEF Polska
Hala produkcyjno-magazynowa BMZ Poland w Gliwicach ©HOCHTIEF Polska
Galeria VIVO! Krosno ©HOCHTIEF Polska
Kompleks biurowy Business Garden Warszawa (II etap) ©Vastint Poland
Wieżowiec mieszkalny Cosmopolitan, Warszawa ©HOCHTIEF Polska
Modernizacja Terminala 1 na Lotnisku Chopina w Warszawie ©HOCHTIEF Polska
Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych w Poznaniu ©HOCHTIEF Polska
Budowa ©HOCHTIEF Polska
Kompleks biurowy Proximo (II etap) w Warszawie ©HOCHTIEF Polska

Jeśli
planujesz realizację inwestycji biurowej, mieszkaniowej, handlowej, rozrywkowej, edukacyjnej, hotelowej, magazynowej, przemysłowej, celu publicznego, obsługi pasażerskiej, towarowej, ekologicznej

poszukujesz partnera
do realizacji budowy
w dowolnym miejscu
w Polsce

stawiasz na jakość, terminowość, optymalne rozwiązania, bezpieczeństwo

Trafiłeś pod dobry adres -
HOCHTIEF Polska. 

HOCHTIEF Polska rozwija swoją działalność od ponad 20 lat

HOCHTIEF Polska buduje 108 mieszkań dla Okam.
 
– Dziś zawisła wiecha na III etapie Domu w Dolinie Trzech Stawów. To projekt pięknie położony w naturalnym otoczeniu zieleni oraz w pobliżu centrum Katowic. Dodatkowym walorem jest wysoka jakość wykonania, którą gwarantuje firma HOCHTIEF Polska. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy i jestem przekonany, że zadowoleni będą też przyszli mieszkańcy.
Dom w Dolinie Trzech Stawów był już kilka razy nagradzany. I nasi klienci doceniają zalety tego projektu: dziś mamy sprzedanych 93 proc. mieszkań dostępnych w III etapie, którego zakończenie planujemy na pierwszą połowę 2019 roku – mówi Arie Koren, CEO Okam.
 
W ramach prac przy ul. Sikorskiego w Katowicach powstanie budynek mieszkalny o ośmiu kondygnacjach nadziemnych i dwóch podziemnych. Znajdzie się w nim 108 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 7 300 m kw., 143 standardowe miejsca postojowe, w tym cztery park lifty. Z kolei na terenach zewnętrznych powstaną korty tenisowe i boiska do siatkówki plażowej.
 
– Prace na obiekcie przebiegają planowo. Zakończono już roboty konstrukcyjne. Obecnie trwają prace budowlano-montażowe, instalacyjne i wykończeniowe.
Do wykonania zostały jeszcze roboty elewacyjne oraz związane z zagospodarowaniem terenu – podsumował Robert Bilski, kierownik kontraktu w HOCHTIEF Polska Oddział w Krakowie.
 
W latach 2012-2016 HOCHTIEF Polska Oddział w Krakowie wykonał na osiedlu Dom w Dolinie Trzech Stawów trzy budynki mieszkalne (w ramach etapu I i II) o całkowitej powierzchni ok. 22 300 m kw. Znalazły się w nich 157 mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej ok. 11 500 m kw.
 
(©Okam)