Jeśli:
planują Państwo realizację inwestycji biurowej, mieszkaniowej, przemysłowej, magazynowej, handlowo- usługowej lub infrastrukturalnej i

poszukują partnera do kompleksowej realizacji projektu budowlanego

stawiają na jakość, optymalne rozwiązania i bezpieczeństwo

jesteśmy do Państwa dyspozycji!
HOCHTIEF Polska S.A.

HOCHTIEF Polska rozwija swoją działalność od 25 lat

Nasze realizacje

realizacje

Prace budowlane potrwają około 21 miesięcy

HOCHTIEF Polska podpisał kontrakt na realizację kompleksu mieszkaniowego Lazurova Concept w Warszawie. Zleceniodawcą jest Marvipol Narwik, spółka Marvipol Development. Prace rozpoczną się w kwietniu 2021 r i potrwają około 21 miesięcy.

Umowa obejmuje wykonanie obiektu mieszkaniowego o powierzchni użytkowej około 12,6 tys. m kw. wraz z niezbędną infrastrukturą. Budynek będzie miał od 5 do 8 kondygnacji naziemnych ułożonych kaskadowo oraz dwie kondygnacje podziemne. Zaplanowano w nim 232 mieszkania o powierzchni od 27 m kw. do 97 m kw. z ogródkami, balkonami, loggiami lub tarasami oraz 3 lokale usługowe na parterze. Część podziemna przeznaczona jest na garaż, w którym znajdą się 262 miejsca parkingowe.

Budynek ma urozmaiconą elewację z przeszklonymi balustradami i loggiami od strony południowej oraz ścianą zieleni od strony patio. Przewidziano w nim różne udogodnienia dla użytkowników, m.in.: zieloną strefę rekreacyjną, paczkomat oraz stację do ładowania samochodów elektrycznych, rowerownię. Wszystkie mieszkania w standardzie zostały wyposażone w inteligentny system automatyki mieszkaniowej, dzięki któremu mieszkańcy będą mogli zarządzać zużyciem energii elektrycznej oraz ogrzewaniem. Na dachu zamontowane zostaną panele fotowoltaiczne.

W latach 2016-2018 HOCHTIEF Polska zrealizował dla Marvipol Development dwa etapy osiedla Riviera Park na warszawskiej Białołęce.

(c) Marvipol Narvik sp. z oo należąca do Marvipol Development 

Wiz Lazurova Concept crMarvipol Narwik Marvipol Development S 3   Wiz Lazurova Concept crMarvipol Narwik Marvipol Development S 4

(c) Marvipol Narvik sp. z oo należąca do Marvipol Development