Warszawski Oddział HOCHTIEF Polska otrzymał zlecenie na budowę 1. etapu zespołu mieszkaniowego Moko przy ul. Magazynowej na warszawskim Mokotowie, w sąsiedztwie dzielnicy biurowej. Inwestorem obiektu jest firma Ronson Development. Projekt obejmuje realizację dwóch budynków mieszkaniowych (A, B) o podwyższonym standardzie z garażami podziemnymi, drogą dojazdową
i infrastrukturą towarzyszącą. Budynki, które powstaną w 1. etapie, będą miały osiem kondygnacji naziemnych i dwie podziemne. Ich łączna powierzchnia całkowita wyniesie ok. 26 800 mkw.
Na parterze, w części dostępnej od ulicy przewidziano 15 lokali usługowych. Budynek A pomieści 81 mieszkań, a budynek B  83 lokale od jedno- do czteropokojowych, o powierzchni od 32 do 119 mkw. Oba obiekty usytuowano na wspólnej części podziemnej, w której obok 230 miejsc parkingowych znajdą się komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne. Budowa 1. etapu rozpocznie się we wrześniu 2014 roku i zakończy w maju 2016 roku. Centralną część osiedla utworzy wspólna przestrzeń ogrodu, na którą będą wychodzić wewnętrzne patia budynków. Osiedle zaplanowano tak, by jego układ i architektura nawiązywały do charakteru i zabudowy górnego Mokotowa: budynki wykończone głównie tynkiem i cegłą odwzorowują kamienice z obszaru ulic Niepodległości i Rakowieckiej.
Osiedle Moko jest jedenastym projektem realizowanym przez HOCHTIEF Polska dla firmy Ronson Development. Wcześniej wybudowane obiekty to m.in. osiedle Gemini I i II przy Alei Komisji Edukacji Narodowej oraz budynki A i B na osiedlu Sakura przy ul. Kłobuckiej, gdzie obecnie trwa realizacja kolejnego etapu inwestycji, tj. budynków C i D.